Praca w Korpusie Służby Cywilnej - Praca w KPP Prudnik - Komenda Powiatowa Policji w Prudniku

Biuletyn Informacji Publicznej

Praca w KPP Prudnik

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Praca w Korpusie Służby Cywilnej

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Technika ds. Łączności i Informatyki w Komendzie Powiatowej Policji w Prudnik przy ul. Skowrońskiego 39 (od 08.07.2022 r. do 30.09.2022 r.).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie sprawności działania urządzeń i systemów łączności, informatyki, oraz rejestratorów rozmów,
  • naprawa i serwisowanie sprzętu i urządzeń łączności i informatyki,
  • wykonywanie zadań lokalnego administratora technicznego systemów teleinformatycznych,
  • zapewnianie ochrony informacji niejawnych w systemach i sieciach teleinformatycznych,
  • kontrola sprawności systemów klimatyzacji i zasilania awaryjnego serwerowni,
  • współpraca z operatorami publicznymi, serwisami zewnętrznymi w zakresie prac wykonywanych na potrzeby systemów łączności, informatyki, zasilania awaryjnego i klimatyzacji,
  • obsługa sieci kablowo-przewodowej na potrzeby eksploatowanych systemów łączności i informatyki,
  • rozbudowa, konfiguracja urządzeń sieciowych CISCO i utrzymanie w sprawności technicznej telefonii IP,
  • obsługa i techniczne utrzymanie systemu łączności radiotelefonicznej, w tym instalacja radiotelefonów bazowych, przewoźnych i noszonych.

WYMAGANIA:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące,

Języki obce: angielski (komuniukatywnie),

Umiejętności i uprawnienia: umiejętność analitycznego myślenia, prawo jazdy kat. B, uprawnienia SEP,

Inne wymagania: znajomość systemów operacyjnych MS Windows, pakietu biurowego OFFICE, umiejętność konfiguracji sprzętu komputerowego oraz urządzeń sieciowych CISCO, umiejętność administrowania i obsługi technicznej systemów i sieci teleinformatycznych.

System wynagrodzenia: czasowy ze stawką miesięczną,

Minimalne wynagrodzenie brutto: 3400, 00 PLN,

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas nieokreślony,

Wymiar etatu: w pełnym wymiarze,

Liczna godzin pracy w tygodniu: 40,

Zmianowość: jedna zmiana,

Zatrudnienie od zaraz: TAK.

Wymagane dokumenty: podanie, dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i kwalifikacje.

W przypadku pytań kontakt pod nr telefonu 478629508.

Metryczka

Data publikacji : 11.07.2022
Komenda Powiatowa Policji w Prudniku
Andrzej Spyrka Samodzielne Stanowisko d/s Prasowo-Informacyjnych